Şartlar & Koşullar

I. GİRİŞ

Bu Kullanım Koşulları ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (ortaklaşa, "Sözleşme"), içinde atıfta bulunulan tüm belgelerle birlikte, gerçek kişi ("siz", "sizin" veya "kullanıcı") ve Taleek ("biz", "bizi" veya "bizim"), telefon cihazlari için ise, "Taleek" yazılım uygulamasına ("Uygulama") erişiminiz ve kullanımınız ile ilgili.

Uygulama ile ilgili tüm belgeler burada açıkça referansla anılmıştır.

Uygulamayı indirmeden, kurmadan veya kullanmadan önce lütfen bu Sözleşmeyi dikkatlice okuyun.

Bu Sözleşmeyi okumanız ve anlamanız önemlidir, çünkü Uygulamayı indirdiğinizde, kurduğunuzda veya kullanarak, Uygulamayı indirdiğiniz, kurduğunuz veya kullandığınız tarihte yürürlüğe giren Sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Uygulamayı kullanarak bu Sözleşmeye uymayı kabul ediyorsunuz.

Bu Sözleşmeyi kabul etmiyorsanız (kabul etme) veya bu Sözleşmenin koşullarında en az birini kabul etmiyorsanız, buna yetkili değilsiniz ve Uygulamaya erişemez, indiremez, kuramaz veya kullanamazsınız. Uygulamayı indirmeye, kurmaya derhal son vermeli ve sahip olduğunuz veya kontrolünüz altındaki herhangi bir mobil cihazdan Uygulamayı kaldırmalısınız (silmelisiniz).

II. GENEL TERİMLER

Uygulamayı kendi adımıza sahibiz ve işletiyoruz.

Uygulamayı sadece aşağıda açıklanan kapsamda kullanma hakkına sahipsiniz.

Uygulama, size eğitim hizmetleri sunmak için geliştirilmiş. Uygulama, video dersleri aracılığıyla İngilizce, Fransızca, Çince, Almanca, İspanyolca, Türkçe, Rusça ve daha fazlasını öğretir ve sınavlar, ses, yazım, cümle eğitimi ve Uygulamanın içindeki herkese açık sohbet odalarında öğrendiğiniz dili kullanma becerisini sunar.

III. SON KULLANICI RUHSAT ANLAŞMASI

Uygulamayı kullanarak, fikri haklarımıza (Uygulamanın kaynak kodu, UI / UX tasarımı, içerik malzemesi, telif hakkı ve ticari markalar ile ilgili fikir hakları, bundan böyle "Fikri Mülkiyet Hakları" olarak anılacaktır) ve sahip olunan haklara saygı göstermeyi taahhüt edersiniz. Bunlar, üçüncü taraflara da aittir.

Uygulamayı kullanmaya devam ettiğiniz sürece, size bu Sözleşme uyarınca Uygulamaya erişim ve kullanım için sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez, alt ruhsat verilemez, devredilemez ve geri alınabilir bir hak ("Ruhsat") veriyoruz.

Bilgi, fotoğraflar, çizimler, sanat eserleri, diğer grafik materyalleri, sesler, müzik veya videolar (bundan sonra - "eserler" olarak anılacaktır) ve adlar, logolar, ticari markalar (bundan sonra - "bireyselleştirme araçları" olarak anılacaktır) dahil olmak üzere kaynak kodu, tasarım ve içerik ) Uygulama içindeki telif hakkı yasaları ve diğer ilgili yasalar ve / veya uluslararası anlaşmalarla korunmaktadır ve duruma göre bize ve / veya ortaklarımıza ve / veya sözleşmeli üçüncü taraflara aittir.

Bu çalışmalar ve bireyselleştirme araçları, tarafımızdan ve / veya ortaklarımız ve / veya sözleşmeli üçüncü taraflar tarafından açıkça izin verilmedikçe kısmen veya tamamen kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden iletilemez, dağıtılamaz, dağıtılamaz, satılamaz, yayınlanamaz, yayınlanamaz veya dağıtılamaz, gibi durumda olabilir.

Uygulama ve içeriğine onunla ilgili tüm haklar, mülkiyet ve menfaatler münhasıran Taleek'e aittir ve geçerli uluslararası ve ulusal yasal hükümler tarafından korunmaktadır.

Haklarımızı korumak ve geri yüklemek için ticari markalarımızın, isimlerimizin veya sembollerimizin yetkisiz kullanımına karşı yasal işlem yapmaktan çekinmeyeceğiz. Burada açıkça verilmeyen tüm haklar saklıdır. Burada adı geçen diğer ürün ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

IV. YASAKLANMIŞ DAVRANIŞ

Uygulamayı aşağıdaki şekillerde kullanmamayı kabul edersiniz:

- kanunsuz, yasa dışı veya yetkisiz;

- başka herhangi bir kişiyi hakaret eden;

- müstehcen veya saldırgan;

- herhangi bir başka kişinin herhangi bir telif hakkını, veritabanı hakkını veya ticari markasını ihlal eden;

- telif hakkı ihlali veya bilgisayarın kötüye kullanımı gibi (sadece örnek olarak) herhangi bir yasadışı eylemi savunur, teşvik eder veya yardım eder.

Uygulamayı üçüncü tarafların kullanımına sunmayacaksınız. Buna ek olarak, Uygulamadan veya Uygulamayla ilgili herhangi bir dokümantasyonu değiştiremez, başka dillere tercüme edemez, ters mühendislik yapamaz, derlemesini çözemez, parçalara ayıramaz veya başka şekilde türev çalışmalar oluşturamazsınız.

Uygulamayı devretmeyecek, ödünç vermeyecek, kiralayamayacak, dağıtmayacak veya üçüncü bir tarafa hizmet sağlamak için kullanmayacak veya Uygulamaya veya Uygulamayla ilgili herhangi bir belgeye üçüncü bir tarafa herhangi bir hak vermeyeceksiniz.

Uygulamada görüntülenen herhangi bir ticari markanın veya diğer herhangi bir içeriğin kötüye kullanılması yasaktır.

Fikri Mülkiyet Haklarımızı ihlal ederek, Uygulamadaki herhangi bir içeriği doğrudan veya dolaylı olarak kopyalayamaz ve / veya çoğaltamaz ve / veya dağıtamaz ve / veya yayınlamaz ve / veya kullanamazsınız.

Ayrıca, Uygulamayı veya bir kısmını kötü niyetle kullanmak için herhangi bir girişimde bulunmayacaksınız.

Ayrıca, Uygulamayı kullanma şeklinizden sorumlu değiliz.

Bu Sözleşmeyi ihlal eden bir kullanıcıya karşı, yürürlükteki yasalar uyarınca elimizdeki herhangi bir yasal önlemi alabileceğimiz açıklığa kavuşturulmuştur.

V. GARANTİLERİN REDDİ

UYGULAMAYI VE HİZMETLERİNİ KULLANMANIZIN RİSKİNİN TAMAMEN SİZE AİT OLDUĞUNU KABUL EDERSİNİZ. UYGULAMADA ENTEGRE EDİLEN HİZMETLER VE TÜM MATERYALLER, BİLGİLER, YAZILIM, İÇERİK "OLDUĞU GİBİ" VE "MEVCUT OLDUĞU GİBİ" SAĞLANIR. BU SÖZLEŞMEYE UYGUN OLARAK SAĞLANAN HERHANGİ BİR HİZMETİN, ÜRÜNÜN VEYA MATERYALİN BELİRLİ BİR AMACINA UYGUNLUK, TEKNİK UYUMLULUK VEYA UYGUNLUK KONUSUNDA AÇIK VEYA ZIMNİ HERHANGİ BİR GARANTİ VERMİYORUZ. HİZMETLER ÜZERİNDEN VEYA HİZMETLER ARACILIĞIYLA BULUNAN FONKSİYONLARIN KULLANILABİLECEĞİNİ, KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINI, KUSURLARIN DÜZELTİLECEĞİNİ VEYA HİZMETİ MEVCUT KILAN HİZMETLERİN VEYA SUNUCULARIN VİRÜS VEYA BAŞKA ZARARLAR İÇERMEYECEĞİNİ GARANTİ ETMİYORUZ.

VI. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

HİÇBİR DURUMDA UYGULAMA VEYA UYGULAMA TARAFINDAN SAĞLANAN HİZMETLERDEN VEYA İLGİLİ HERHANGİ BİR ŞEKİLDE DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI HİÇBİR TÜR ZARARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞINDAN BELİRLİ OLARAK TAVSİYE EDİLMİŞ OLSA BİLE, HERHANGİ BİR ÖZEL, DOLAYLI, ARIZİ, ÖRNEK YA DA CEZAİ ZARARLARDAN KAR VEYA GELİR KAYBINDAN HERHANGİ BİR DURUMDA SORUMLU OLMAYACAĞIZ. ÜÇÜNCÜ TARAFLAR TARAFINDAN SUNULAN VEYA SAĞLANAN VE UYGULAMA YOLUYLA YA DA BAŞKA BİR YOLLA ERİŞİLEN ÜRÜNLER, HİZMETLER VE / VEYA BİLGİLERDEN VE / VEYA İLGİLİ BİLGİLERDEN KAYNAKLANAN ZARARLARDAN HİÇBİR KOŞUL ALTINDA SORUMLU OLMAYACAKTIR. AYRICA, HERHANGİ BİR ÜLKEDE HERHANGİ BİR UYGULAMAYI VE HİZMETLERİNİ KULLANMANIZLA İLGİLİ ÖZEL VEYA HÜKÜMET HUKUKİ EYLEMLERİNDEN KAYNAKLANAN MALİYETLER VEYA ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAĞIMIZI AYRICA KABUL ETMEKTESİNİZ.

VII. BÖLÜNEBİLİRLİK

Herhangi bir vakitte bu Sözleşmenin herhangi bir koşulu yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz hale gelirse veya herhangi bir açıdan uygulanamaz hale gelirse, bu koşul yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz hale gelecek şekilde okunacak veya bu mümkün değilse silinecektir. Bu Anlaşmanın diğer şartları tam olarak yürürlükte olmaya devam edecektir.

Sizinle aramızdaki sözleşmeyi başka herhangi bir kişiye devretmeyecek veya transfeetmeyeceksiniz.

VIII. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kullanıcı destek taleplerine yanıt verme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bir destek talebi göndermek istiyorsanız veya bu Sözleşme ya da Uygulama ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa,

lütfen bizimle iletişime geçin: support@taleek.com