Gizlilik Politikası

1- Genel

Bu Gizlilik Politikası ("Gizlilik Politikası"), sizinle ilgili olarak alınan kişisel verileri ("Taleek", "biz", "bizi" veya "bizim"), bunları nasıl işlediğimizi ve kişisel verilerinizle ilgili hak ve yükümlülüklerinizi detaylandırır. Hong Kong ve Mısır'da kayıtlı olan Taleek şirketi, Genel Veri Koruma Yönetmeliği ("GVKY") ve ilgili herhangi bir yerel mevzuatın ("Veri Koruma Yasaları") amaçları doğrultusunda veri denetleyicisidir. Hizmeti kullanarak veya erişerek, bu Gizlilik Politikasının şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bilgi uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak için Gizlilik Politikamızı güncelleyebiliriz. Bunu yaparsak ve değişiklikler temel şeylerse, bu Gizlilik Politikasında değişiklikler yapılmadan en az 7 gün önce Web Sitesinde Gizlilik Politikasının alt kısmında bu Gizlilik Politikasında değişiklik yaptığımıza dair bir bildirim yayınlayacağız ve bu şartların en son revize edildiği tarihi belirteceğiz. Bu Gizlilik Politikasında yapılan herhangi bir revizyon, bu 7 günlük sürenin sonunda yürürlüğe girecektir. Taleek'in bir çalışanı ya da Taleek'in bir müteahhitiyseniz, kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimize ilişkin bilgiler Taleek dahili bilgi tabanında bulabilirsiniz.

2- Topladığımız bilgiler

Bu Gizlilik Politikası, kişisel verilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve paylaştığımızı açıklıyor. Sağladığınız bilgiler Kayıt işlemi sırasında bize adınızı, e-posta adresinizi ve yaşınızı veya doğum tarihinizi vereceksiniz. Taleek hizmetleri için ödeme yapmayı seçerseniz, bize ödeme işlemi bilgilerinizi de sağlayacaksınız. Etkinlik Verileri Hizmeti kullandığınızda, profilinize bilgi ve içerik göndereceksiniz. Ayrıca, Hizmet üzerindeki eğitim faaliyetlerine katılımınız veya mesaj göndermeniz ve diğer kullanıcılara bilgi aktarmanız da dahil olmak üzere Hizmetlerimizi kullanımınız hakkında veriler oluşturacağız ("Etkinlik Verileri"). Üstelik, Hizmetlerimizle nasıl etkileşim kurduğunuzla ilgili teknik veriler de topluyoruz.

Üçüncü Taraf Verileri

Bir de üçüncü taraftan hakkınızda bilgi topluyoruz.

3- Üçüncü Taraf tarafından Elde Edilen Bilgiler

Hizmeti desteklemek ve geliştirmek için çeşitli üçüncü taraf reklam ağları, pazarlama analizi hizmet sağlayıcıları, Google, Facebook, Appodeal ve Unity gibi web sitesi analiz firmalarıyla (topluca "Üçüncü Taraf Reklam Hizmeti Sağlayıcıları") birlikte çalışıyoruz. Bu Üçüncü Taraf Reklam Hizmeti Sağlayıcıları, tercihlerinize ve olası ilgi alanlarınıza uygun hale getirilmiş reklamlar ve içerikler sunmak ya da reklamı daha iyi anlamak için Web Sitesine ve telefon Uygulamaya ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretler ve bunları kullanımınız hakkında kişisel veriler toplar ve kullanır. Toplu demografik ve ilgi alanı verileri de pazar araştırması amacıyla kullanılacak.

4- Taleek tarafından elde edilen bilgilerin kullanımı

Taleek, Hizmetin genel işleyişi aracılığıyla size zaman zaman hizmetle ilgili ve ürün değişikliği duyuruları gönderebilir. Öğrenme ritmini güçlendirerek ve öğrenme serinizi sürdürmenize yardımcı olarak Taleek öğretim metodolojisini desteklemek için size hatırlatma bildirimleri göndereceğiz. Verilerinizi, size Hizmeti sağlamaya yardımcı olmak ve kişiselleştirilmiş özellikler sunmak, Hizmetimizi anlamak ve iyileştirmek ve Hizmetimizi güvenli ve emniyetli tutmak için işleriz. Taleek, Faaliyet Verileri dahil olmak üzere Hizmet aracılığıyla toplanan anonim verileri sınırlama olmaksızın kullanabilir ya da paylaşabilir. Bir işletme olarak, sizinle olan sözleşmemizi mümkün olan en iyi hizmetle gerçekleştirmemiz çok önemli ve bu işleme işlevlerini gerçekleştirmek ve verilerinizi güvende tutmak ve Hizmetimizi sağlamak için varsayılan olarak hizmet e-postalarını etkinleştirmek meşru menfaatlerimiz kapsamında. İstediğiniz zaman gerekli olmayan herhangi bir hizmet e-postasından vazgeçebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi, bu tür iletişimleri almayı onaylamanız halinde Taleek tarafından sunulan yeni hizmetler, teklifler ve promosyonlarla ilgili bildirimler göndermek için de kullanabiliriz.

5- Kişisel verilerinizin üçüncü şahıslarla paylaşılması

Taleek kişisel verilerinizi yalnızca Hizmeti sunmak için gerekli olduğunda, yasal olarak gerekli olduğunda veya sizin izin verdiğinizde paylaşır. Amazon Web Servicesi gibi barındırma sağlayıcılarına, Google gibi arama motoru sağlayıcılarına, Crashlytics gibi analiz sağlayıcılarına ve ZenDesk gibi destek sağlayıcılarına kişisel veriler sağlayacağız. Bu veri işlemcileri, size Hizmeti sunmamıza yardımcı olur. Örneğin, telefon uygulamamızı kullanırken bir hatayla nerede ve nasıl karşılaştığınızı tespit etmek için bilgilerinizi paylaşabiliriz. Bu işlemlerle bağlantılı olarak, hizmet sağlayıcılarımızın sınırlı bir süre için kişisel verilere erişimi olacaktır. Herhangi bir kişisel veriyi işlemek için hizmet sağlayıcıları kullandığımızda, bu kişisel verilerin kullanımını Taleek'e hizmet sağlanmasıyla sınırlayan sözleşmeye dayalı korumalar uygularız. Mahkeme celpleri veya mahkeme emirleri gibi yasal taleplere yanıt olarak veya geçerli yasalara uygun olarak kişisel verilere erişmemiz ve bunları ifşa etmemiz gerekecektir. Ek olarak, yasalara uymanın, çıkarlarımızı veya mülkümüzü korumanın, Hizmet aracılığıyla ya da Taleek adını kullanarak gerçekleştirilen dolandırıcılığı ya da yakın bir zarar olduğunda ya da diğer yasadışı faaliyetleri önlemek için gerekli olduğuna inandığımızda hesaplara veya diğer kişisel verilere erişecek ve bunları paylaşacağız. Bu, kişisel verilere erişmeyi ve diğer şirketler, avukatlar, temsilciler veya devlet kurumları ile paylaşmayı içerecektir.