First time here? Checkout the FAQ!
x

الملاحظات

Manevi esintilerin hikayesi üçüncü kısım Yazan: Ali Muhammed Raslan

في تصنيف اللغه التركيه
بواسطة طالب محترف (3.8ألف نقاط)  
+2 تصويتات
64 مشاهدات
Manevi esintilerin hikayesi

üçüncü kısım

Yazan: Ali Muhammed Raslan

.

.

ooooooooo

Hoş geldiniz Profesör Mahmoud, nasılsınız?

Allah'a hamdolsun Şeyh Amca... Adını uzun zamandır unutuyorum.Özür dilerim...

Ha-ha-ha-ha-ha, benim adım Şeyh Madi, oğlum.

Ah evet, düşündüm.. şimdi neredesin, randevumuzu unuttun mu sanıyorsun...

Hayır, Mahmud oğlum korkma, bizimle gelecek birini bekliyorum...

Biri kim Şeyh...

Profesör Ahmed, hikayenizi biliyor muydu, bana yardım etmeye karar verdi...

Tanrı dinlenme...

Merak etme Mahmoud, ben senin amcanım ve o benim oğlum.Bana adresi söyle, beni orada beklerken bulacaksın.

Annemi aradım ve ona söyledim...

Nasılsın baba, ne yapıyorsun?

Peki, Mahmoud, bugün neden geç kaldın?

Vallahi amcamı ve oğlunu bekliyorum çünkü bu nişanlıyı görmek istediler, izninizle tabii... Birkaç saniye sustu ve dedi ki...

Aydınlat oğlum burası senin yuvan ama beni önce ya da en az iki gün önce tanımalıydın...

Üzgünüm baba, Tanrı aşkına, konu birdenbire ortaya çıktı...

Genel olarak, size söylediğim gibi, eviniz sizin evinizdir.

Çok teşekkür ederim baba...

Aşağıya inip arabamı aldım ve buluşacağımız yere gittim.. Şeyh Madi ve Ahmed'i ilk gördüğümde onlara selam verdim ve onları alıp eve gittim ve onlarla hacca gidiyorlardı. , sanki onları takip eden birini ziyarete gidiyorlarmış gibi.Bu davranışına gerçekten şaşırdım ama çok etkilendim Çok açıkcası.. Onları alıp eve çıktım ve ortalık karışmadan önce Ahmed Musk'ı buldum. elimde ve dedi ki...

Bu evin bir sürü tartışması var, oh, oh, bu bir hata... Her şey berbat. Hadi..

Sözleri beni korkuttu ve şüphelerimi doğruladı ve kapı açılırken özellikle beni düşündü...

Nasılsın Mahmoud, hoş geldin, evinize gitmek ister misiniz millet?

İlk girdiğimizde halasını karşımda dururken buldum ama neden yüzünü böyle değiştirmiş, teni bu kadar siyah, gözleri kıpkırmızı, kanıyormuş gibi.. Şaşırdım. geçmişi kalbime fısıldıyor ve bana anlatıyor..

Bilmiyorum halasının arkadaşına selam veriyor ve onu hiç yok sayıyor.Onu gördüğünü biliyorum... ve dedi ki...

Omal, gelin Mahmoud grubu nerede?

Aniden dışarı çıktım ve orada bulunanları selamladım ve bizden sonra birini selamlamaya başladım, deli olduğunu düşündüm ama sanki ona hazırlanıyormuş gibi tekrar geri geldi ve çok gergindi ve onun üzerindeydi ve ben Farah, Madi ve Ahmed'in birbirlerine bakmayı tercih etmesinin neyin ve kimin garip olduğunu gördü ve ben hiçbir şey anlamıyorum...

Bir süre sonra Ahmed ve Şeyh Madi izin isteyip devam ettiler..

Koruma için evden çıktıktan sonra dedi ki..

Akrabalarınız çok saygın ülkeler oğlum...

Teşekkür ederim baba, Tanrı seni korusun...

Bir süre oturdum ve yürüdüm ilk indiğimde Şeyh Madi ile konuştum...

Ne, Madi Amca, ne haber?...

Alemlerin Rabbi Allah'a hamd olsun oğlum, bak, onu tanıdım ve nişanlın ve ailesiyle beraberim, birisi ona çok ağır zarar veriyor ve kalbini güçlendirmeni istiyorum. sana söyleyeceğim...

Tanrım, sözlerinle beni endişelendirdin.

Bak oğlum sana karşı açık olacağım ve sana her şeyi anlatacağım..

Eve ilk girdiğimizde teyzesinin karısını gördünüz, onu da gördük.Fikrimiz değişti.O zaman biz oradayken tedavi ederdik ama...

Ama ne, şeyh, tamamlandı...

Ama bu varlık çok zararlı, bu yüzden hizmetçilerimizi orada bırakmak zorunda kaldık ve onu korumaya çalışacaklar... Bir de bilmenizi istediğim önemli bir şey var ki nişanlınız ifşa ediyor...

ne demek ...

Yani, Nader hizmetkarlarımızın en güçlüsünü gördü...

Tamam, ve ona merhaba diyecek olan da bu...

Oh, gerçekten, benimle ilgilendiğini hissettim...

Tamam, sonra ne olacak?

Azza Mia'nın peyniri için poşete koyacağız, banyodan başka bir yerde içinde duş almasını isteyeceğiz ve yine ender bir peynir görürse korkma...

Onu tekrar görebilir mi?

Elbette, çünkü o orada ve onunla birlikte Mared ona yardım etmeye çalışacak...

Tamam Şeyh Madi, sana ve Ahmed Bey'e nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.

Hayır oğlum benim ne teşekküre ne de başka bir şeye ihtiyacım yok bu konuyu Allah rızası için yapıyoruz...

Yürü, şeyh, geçmiş, seninle kapatacağım, sonra konuşuruz...

Onu kilitledim çünkü ilk cevap verdiğimde garip bir numaranın beni aradığını fark ettim...

oooooooooooooooooooooooooooooooooo

Ah kim yanımda....

Mutluyum.  ...

Onu önümde aynı şekilde gördüğümü hissettim, ta ki onu onunla görene kadar Farah...

Hoşgeldiniz..

İyiyim, haberin nedir?

Elhamdülillah emrinize..

Dekorasyonda çalıştığını duydum.Bana evde saldırmanı istedim çünkü ne kadar çok şey yapmak istediğim konusunda fikrini almak istedim..

Çok yakında Allah'ın izniyle...

Her şey yolunda...

Bu neşe varken yanında kim ender bulunur...

nadir??  nadir kim...

Yani Ahmet...

Bu benim kuzenim ve amcam Farah'ı tanımak istediler.. Birdenbire demiryolu kapandı ve ondan sonraki resim tekrar önümde belirdi ve dedi ki...

Ama yalan söylüyorsun ve bunun için cezalandırılacaksın ve aniden boynumu yakaladı ve beni boğuyordu ve ben onun elinde ölüyordum ve birden onun ortadan kaybolduğunu anladım.. ve biraz sonra Farah'ın beni aradığını buldum. ..

Vay, nasılsın Mahmud?

Allah razı olsun gönlüm ne haberin var...

Tanrıya şükür, akrabaların iyi, oh, oh Mahmoud, ama bazıları Mia'mızı unutmuş...

Hayır, al ve vücudunu onunla sil ama banyoda değil.

Neden Mahmut...

Seni sonra anlarım ey gönlüm...

Tamam, peki, sana söylemek istediğim bir şey var.Ya sen ve akrabaların bir tanesinde bize geldin.Biraz garip görünüyordu.Ona merhaba demeye geldim.Havayı içimde tuttuğumu hissettim. eller. Gergindim. Korkuyorum, oh, oh, Mahmud ve ne yapacağımı ya da bana ne olduğunu bilmiyorum...

Korkma ey gönlüm, akrabam değil, yanımda olan iki şeyi anlatmak istiyorum, biri şeyh, diğeri manevi şifacı ve onlara olanları anlatıyordum. ve bizimle onun dudaklarından korkmanı istemiyorum çünkü bu onun görevi seni korumak...

Beni neyden koru Mahmud, hiçbir şey anlamıyorum..

Bak, Farah, birinin sana büyük zarar veren, tartışmaları görmene ve hissetmemen gereken şeyler duymana neden olan bir şey yapması hakkında...

Sen kimsin Mahmut?

Saniye Farah, sana tekrar geleceğim..

Ne oldu Mahmud?

Saniyeler kızım ışık birden kesildi..

Tamam, yalnız oturduğunu unutma?.?

Ah tabi Farah, ailemin 5 yıl önce bir kazada öldüğünü unutmuşsun...

Özür dilerim canım kendine dikkat et...

Varsın değerli gönlüm, çünkü başımıza gelenlerin sebebinin teyzen olduğunu biliyordum...

Teyzemin parası yok şaka emin olun...

Vallahi kızım dediğin gibi yanında değildim bana meyve suyu verdin ve..

Mahmud nereye gittin oooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Yooooooooooooooooooooooooo... Mahmud'u duyduktan sonra, sanki biri ona işkence edecekmiş gibi, deli gibi dışarı çıktım, eve gidip ona yetişebilmemiz için Baba'ya döndüm ve odamdan ilk çıktığımda Baba ile tanıştım ve ona söyledi..

Bana enjekte et Baba Mahmoud, tehlikede, benimle gel, ona yetişeceğiz...

Hayır Farah sen kesinlikle fetüsün.Şimdi nere…

من فضلك سجل دخولك أو قم بتسجيل حساب للإجابة على هذا السؤال

1 إجابة واحدة

بواسطة طالب عالمي (8.7ألف نقاط)  
0 تصويتات

السلام عليكم ورحمه الله وبركاته ❤️ 

iyi akşamlar ❤️

aferin kardeşim 

İyi şanslar ❤️(✿^‿^)

201 Online Users
0 Guest 201 Member
Today Visits : 12495
Yesterday Visits : 55702
Total Visits : 44238322

25.4ألف أسئلة

124ألف إجابة

154ألف تعليقات

29.5ألف مستخدم

مرحبًا بك إلى Taleek Discussion، مناقشات طليق - حيث يمكنك طرح الأسئلة وانتظار الإجابة عليها من المستخدمين الآخرين. تذكر اننا هنا جميعا لمساعدة بعضنا البعض فيرجى الالتزام بقوانين وارشادات المنتدى حتى نبقي عائلة طليق نظيفة وانتاجية - لا تنسى التصويت للاجابات الصحيحة والتصويت بالسلب للاجابات المضللة او المخالفة
add
لعبة السجن
...