First time here? Checkout the FAQ!
x

الملاحظات

Ruhsal esintilerin hikayesi İkinci bölüm Sanatçı: Ali Mohammed Raslan

في تصنيف اللغه التركيه
بواسطة طالب محترف (3.8ألف نقاط)  
+2 تصويتات
55 مشاهدات

Ruhsal esintilerin hikayesi 

İkinci bölüm

Sanatçı: Ali Mohammed Raslan

.

.

Kayınpederim cevap verdikten sonra...

Ne oldu Farah amca, ona ne oldu benimle konuşuyordu ve aniden çığlık attı ve telefon kapandı.

Hiçbir şey olmadı, Mahmoud.

Sana nasıl anlatabilirim amca?

Sözlerimi bir gerginlikle kesti ve ilk kez bana sinirlendi ve dedi ki...

Sana söyledim, sen hiçbir şey değilsin, neden söylediklerime inanmıyorsun Mahmut, biz daha başlangıçtayken biraz sakin ol...

Tamam amca senin izninle kapatacağım.

Devam et, güle güle.

Bu garip aileden başıma gelen hakaretlere neden tahammül ediyorum bilmiyorum. Bu soru aklımdaydı ve sadece bir cevap buldum. Farah'ı tüm kalbimle seviyorum ve ertesi gün saat 13.m'te geldiğinde Farah'ı aradım ve bana cevap verdikten sonra dedi ki.

Nasılsın Mahmut?

Aramızda kalsa, şaşırdım ve dünkü düşüncemi ortadan kaldırmaya ve hiçbir şey olmamış gibi cevap vermeye çalıştım..

Tanrıya şükür, kalbim, sen iyi olduğun sürece iyi. Ve aniden döndü ve dedi ki.

Hayır, iyi değilim, ne olduğunu bilmiyorum, nişandan önce mutluydum, içimde birçok şey çok aptalca ve mantıksız ve hiç de doğal olmayan şeyler görüyorum Mahmoud.

Kalbim onun konuşmasından dolayı tutuklandı çünkü ben de bunu hissediyorum, ama ona bakmaya ve ondan anlamaya çalıştım.

Ne demek anlamıyorum?

Yani dün konuşurken seni karşımda gördüm ve arkanda boynuna bıçak dayayıp seni ovuşturan biri vardı.

İyiyim, kalbim, ve seninle konuşuyorum, hiçbir şey, emin olma, iyiyim, kalbim..

Bu sadece olan şey değil...

Başka ne var Farah?

Boğulmuş hissediyorum ve biri sürekli beni izliyor ve beni güvence altına alan şey, geceleri seni ararken cep telefonu düştükten sonra banyoya girdiğimde gördüğüm şey.

Ne oldu?

Banyoya girdim ve teyzemin gezisinden ve içinde olduğumuz zor günden sonra duş alacağımı söyledim, banyoya girer girmez işleri hazırlayabileceğimi, hislerim birinin beni izlediği ve ....

Devam et aşkım, neden sessiz kalsın ki? sesinden sonra ağladığının farkında olun dedi

Bana inanamayacaksınız Mahmut, Allah'ın izniyle, sana ne söylersem söyleyeyim ve yemin ederim deli olduğumu söyleyeceksin...

Hayır canım, yalan söylemediğini biliyorum ve konuşmadan önce inanıyorsun, ama sana ne olduğunu bilmek istiyorum...

Suyu açtıktan sonra aynalara baktım ve çok yaşlı görünen ve ışığın kapalı olduğundan emin olmak için çok korkutucu bir bayan buldum. Banyomuzda ilk kez küçük bir kırmızı ışığın çıktığını görmedim. Burası banyo kapısı değil ve girdiğim kapı orada değil ve kırmızı ışığın geldiği kapı tek tek açılıyor ve yaklaşan başka biri gibi hissetmeden bu kapıdan daha yakınım ve aniden kendimi tamamen farklı bir yerde buldum ve memnundum ve elinde tahta bir el tutan biri vardı. İlki ateşte ve benden daha yakın ve üzerinde durduğum topraklar ateşten çıkıyor ve evimden hareket ederim yaptığım tek şey tüm gücümle çığlık atmak ve babamı çağırmaktı ve korkudan bilincimi kaybettim ve. çığlık atıyordum ve uyanır uyanmaz yere yığıldım bana nerede ya da ne olduğunu bilmiyordum ama sakinleşir sakinleşmez annemi yanımda buldum, kız kardeşlerim ağlıyordu ve annem ona bana ne olduğunu sorduğumda. Bana söyledi.

Banyoda bayıldın ve baban kapıyı kırdı.

annem başıma geldi Ve ona bana inanmadığını söyledikten sonra tek yaptığı babama bakmaktı.

İyi oldu Ah kalbim

Mahmut, çok korkuyorum, bana hakaret etme Mahmut, ne olursa olsun seni seviyorum...

Ben de, ben, gerçekten mutluyum, sen hayatımda olan en iyi şeysin, asla yanımda durmanı ve her şeyi kötü değiştirdiğini ve kafamı karıştırdığını, beni içinde yaşadığım hatadan uzak tuttuğunu sormayacağım.

Elimden geldiğince Farah'ı sakinleştirmeye çalıştım, onun için çok korkmama ve gelenden daha fazla korkmama rağmen, ve ayrıca onunla konuşmadan önce, onun bahsettiği yaşlı kadının tariflerini görmek istemedim, ve bunun dışında, teyzesi, ve ondan inmeden önce bana söylediği şey, babasıyla kapattıktan sonra, onu evimizde önümde gördüm ve o ... Olmuştu....

Neydi oğlum?

Bassam'ın etinden yemek yiyordu, 5 yıl önce ölen kardeşim, ki eskiden önümde yerde yattığını görürdüm Şeyh amcam.

Tamam bak oğlum nişanlını ne zaman ziyaret edeceksin?

İki gün daha.

Tamam, Tanrı izin verirse bu sefer seninle olacağım.

Peki nasıl olacaksın ve nasıl olacaksın?

amcan ve ben hala taşradan geliyoruz

Tamam, Şeyh.

Üçüncü bölümü bekleyin.....

من فضلك سجل دخولك أو قم بتسجيل حساب للإجابة على هذا السؤال

1 إجابة واحدة

بواسطة طالب عالمي (8.7ألف نقاط)  
0 تصويتات

السلام عليكم ورحمه الله وبركاته ❤️

iyi akşamlar ❤️ 

güzel hikaye

İyi şanslar ❤️(✿^‿^)

130 Online Users
0 Guest 130 Member
Today Visits : 15542
Yesterday Visits : 58106
Total Visits : 45497018

25.4ألف أسئلة

124ألف إجابة

154ألف تعليقات

29.6ألف مستخدم

مرحبًا بك إلى Taleek Discussion، مناقشات طليق - حيث يمكنك طرح الأسئلة وانتظار الإجابة عليها من المستخدمين الآخرين. تذكر اننا هنا جميعا لمساعدة بعضنا البعض فيرجى الالتزام بقوانين وارشادات المنتدى حتى نبقي عائلة طليق نظيفة وانتاجية - لا تنسى التصويت للاجابات الصحيحة والتصويت بالسلب للاجابات المضللة او المخالفة
add
لعبة السجن
...