First time here? Checkout the FAQ!
x

الملاحظات

4 Okul tatili sırasında kendinizi geliştirmek için tavsiye

في تصنيف اللغه التركيه
بواسطة طالب محترف (3.8ألف نقاط)  
+2 تصويتات
58 مشاهدات

Nihayet.. Okul tatili

Uzun, yorucu aylar boyunca eğitim, takip ve gözden geçirme geçti ve şimdi okul tatilinizi geçirme ve tatil sırasında ne yapmak istediğinizi belirleme hakkına sahipsiniz.. Bu tatil sırasında tam eğlence sizin için gereklidir, uygun bir şekilde okul gezisi bir sonraki aşamaya hazırlar

Dinlenme ve eğlencenin ortalama öğrenci, özellikle uluslararası öğrenci için alt veya mükemmel olmadığını daima unutmayın. Aslında, uluslararası bir öğrenci için eğlencenin, yurtdışındaki çalışmaları boyunca genellikle garip veya sıkıntılı hissettiği göz önüne alındığında, özellikle de uluslararası bir öğrenci için kesinlikle gerekli olduğunu söyleyebiliriz

Ama aynı zamanda... Yaz tatili genellikle uzun, ve yapabilirsiniz — eğlence yanı sıra — çok önemli şeyler yapmak, hangi ile kendinizi iyi geliştirmek, bir sonraki aşamaya daha verimli girmek için hak kazanmak, birçok avantajı ile

İpucu 1: dilinizi geliştirmek

Uluslararası öğrencinin ihtiyaç duyduğu en önemli şey, ikinci dilini sürekli bir şekilde geliştirmektir, çünkü dersleri mümkün olan en iyi şekilde anlamak ve anlamak suretiyle, öğrendiği ve istenen hedefe ulaştığı toplumda hızlı başa çıkmasının tek garantörüdür. Diliniz iyi olsa bile İngilizce eğitimi almadan yaz geçidi yapmayın. Konstantatif olarak geliştirmek

İpucu 2: Staj

Çok fazla şirket ve kurum, öğrencilere yaz döneminde eğitim verme fırsatı verir. Neden bu özel fırsattan yararlanıp şirketlerden birinde eğitim almıyorsunuz? Bu adım, okulu bitirdiğinizde ve kariyer yolunuzu kırmaya başladığınızda özgeçmişinizi çok çekici hale getirecektir

İpucu 3: Yardımlı Kurslar

Uzmanlık alanınızda, okuduğunuz alan için büyük bir asistan olan bazı büyük sanayi kuruluşları tarafından verilen uluslararası sertifikalar olabilir... Çalışmanın — verimliliği ne olursa olsun — uzmanlığınızın tüm akademik, eğitim ve uygulamalı yönlerini kapsamayacağını ve ayırt edici sertifikaların birçoğunun endüstriyel şirketler ve kurumlar tarafından verildiğini, kaçınılmaz olarak sertifikalarına katılmanızı ve almanızı sağlayacağını unutmayın.

İpucu 4: Eylem

Birçok uluslararası öğrenci, yeni akademik yıl başladığında harcamalarını karşılamaya yardımcı olmak için yaz dönemini ülkelerinde çalışmak için kullanıyor. Birçoğu, daha fazla deneyim kazanmak ve topluma daha fazla uyum sağlamak için çalışmaya başvuruyor, çalışmanın başlaması sırasında etrafındakiler için daha fazla odaklanmış ve anlaşılmış hale getiriyor.

Her iki durumda da, özellikle de mümkünse çalışma alanınızla eşleşen özel bir alanda çalışmak, yaz döneminde ruhunu geliştirmek için altın bir fırsat olarak kabul edilir

İyi şanslar. Tepede görüşürüz.

من فضلك سجل دخولك أو قم بتسجيل حساب للإجابة على هذا السؤال

1 إجابة واحدة

بواسطة طالب عالمي (8.7ألف نقاط)  
0 تصويتات

السلام عليكم ورحمه الله وبركاته ❤️ 

Günaydın ❤️ 

harika ipuçları 

İyi şanslar ❤️(✿^‿^) 

بواسطة طالب محترف (3.8ألف نقاط)  
Teşekkür ederim çok sağol
148 Online Users
1 Guest 147 Member
Online Members
Today Visits : 17489
Yesterday Visits : 60675
Total Visits : 45743548

25.4ألف أسئلة

124ألف إجابة

154ألف تعليقات

29.6ألف مستخدم

مرحبًا بك إلى Taleek Discussion، مناقشات طليق - حيث يمكنك طرح الأسئلة وانتظار الإجابة عليها من المستخدمين الآخرين. تذكر اننا هنا جميعا لمساعدة بعضنا البعض فيرجى الالتزام بقوانين وارشادات المنتدى حتى نبقي عائلة طليق نظيفة وانتاجية - لا تنسى التصويت للاجابات الصحيحة والتصويت بالسلب للاجابات المضللة او المخالفة
add
لعبة السجن
...